Nikon

NX Studio İş Akışı

NX Studio, fotoğraf makinesindeki resimleri indirmek ve görüntülemekten, favori çekimlerinizi geliştirmeye ve onları İnternete yüklemeye kadar her şeyin üstesinden gelebilir.

1. Adım: NX Studio’yu başlatın

NX Studio’yu aşağıda açıklandığı gibi başlatın.

  • Windows: Masaüstündeki NX Studio simgesine çift tıklayın.
  • macOS: [Uygulamalar] öğesine gidin ve “Nikon Software” klasöründeki NX Studio simgesine çift tıklayın.

2. Adım: Resimleri Bilgisayarınıza İndirin

NX Studio ile yüklenen Nikon Transfer 2 yazılımını kullanarak fotoğrafları ve videoları fotoğraf makinenizden kolayca indirebilirsiniz.

3. Adım: Resimleri Görüntüleyin

NX Studio, indirilen resimleri görüntülemek ve aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulmak için çeşitli seçenekler sunar (0 Görünüm Alanı, Filtre Seçenekleri).

4. Adım: Resimleri Geliştirin

Parlaklığı, renk tonunu ve diğer ayarları ayarlayın. NX Studio'nun sezgisel kontrolleri istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olur (0 Ayarlamalar Sekmesi).

5. Adım: Resimleri Dışa Aktarın (Diğer Formatlarda Kaydet)

Resimleri iyileştirdikten sonra, onları yeni adlar altında JPEG, HEIF veya TIFF dosyalar olarak kaydedebilirsiniz. Resimler ardından başka yazılımlarla kullanılabilir.

6. Adım: Resimleri Yükleyin veya Yazdırın

Uygun formatlarda kaydedilmiş resimler doğrudan NIKON IMAGE SPACE’e yüklenebilir 0 Web Servisleri, NIKON IMAGE SPACE). Ayrıca resimleri yazdırabilirsiniz ve onları ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz (0 Resimleri Yazdırma).

NX Studio aynı zamanda fotoğraflarınızı ve videolarınızın keyfini çıkarmanın birçok başka yöntemini sunar. Daha fazla bilgi için bkz. “NX Studio’nun Sizin İçin Yapabilecekleri” (0 NX Studio’nun Sizin İçin Yapabilecekleri).