Schreiber

İndirme İşlemi Sırasındaki Sorunlar

Resimleri indirmekte sorun yaşıyorsanız aşağıdakileri kontrol edin.

CD’ler ve DVD’ler [Kaynak] Sekmesinde Listelenmemiştir.

Nikon Transfer 2 CD’ler, DVD’ler ile sabit diskler arasında dosyaları kopyalamak için kullanılamaz. Dosyaları doğrudan kopyalayın veya bilgisayar işletim sistemiyle birlikte verilen İçeri aktarma araçlarını kullanın.

Dosyalar Aktarılamıyor

  • Fotoğraf makinesi veya hafıza kartı, [Seçenekler] bölmesinin [Kaynak] sekmesinde listeleniyor mu? Listelenmiyorsa fotoğraf makinesinin açık olduğunu ve doğru bağlandığını veya hafıza kartının kart okuyucuya ya da hafıza kartı yuvasına doğru bir şekilde takıldığını kontrol edin.
  • İstediğiniz fotoğraf makinesi veya hafıza kartı için cihaz düğmesi [Seçenekler] bölmesinin [Kaynak] sekmesinde devre dışı mı? İstediğiniz fotoğraf makinesi veya çıkarılabilir ortamı seçmek için cihaz düğmesine tıklayın.

NX Studio İndirme İşlemi Tamamlandığında Başlamıyor

  • [Seçenekler] bölmesi [Tercihler] sekmesinde [Aktarımdan sonra hedef klasörü aşağıdaki uygulamayla aç] öğesinin yanında bir onay işareti göründüğünü ve açılır menüde [NX Studio] öğesinin seçildiğini onaylayın.
  • Fotoğraf makinesi veya hafıza kartındaki tüm dosyalar önceden indirildi mi? [Seçenekler] bölmesinin [Tercihler] sekmesinde [Yalnızca yeni dosyaları aktar] seçilirse ve indirilecek yeni dosya yoksa, dosyalar indirilmeyecektir ve NX Studio ya da seçilen diğer yazılımlar başlamayacaktır.