• Android
 • iOS

Bazı fotoğraf makineleriyle, sekmesinde Resimleri indir veya Uzak çekim öğesine dokunduğunuzda bir Wi-Fi istemi görüntülenecektir. Tamam öğesine dokunun. SnapBridge uygulaması, akıllı cihazı ile fotoğraf makinesini Wi-Fi üzerinden otomatik olarak bağlayacaktır.

“Ağa Katıl” İstemi

SnapBridge’in bir Wi-Fi ağına katılmasına izin vermek için uyarı verildiğinde BAĞLAN öğesine dokunursanız SnapBridge, akıllı cihazı Wi-Fi üzerinden otomatik olarak ağa bağlayacaktır.

Bazı fotoğraf makineleriyle, sekmesinde Resimleri indir veya Uzak çekim öğesine dokunduğunuzda bir Wi-Fi istemi görüntülenecektir. Tamam öğesine dokunun.

“Ağa Katıl” İstemi

SnapBridge’in bir Wi-Fi ağına katılmasına izin vermek için uyarı verildiğinde Katıl öğesine dokunursanız SnapBridge, akıllı cihazı Wi-Fi üzerinden otomatik olarak ağa bağlayacaktır.

“Kamera ve Wi-Fi bağlantısı ” İstemi

SnapBridge uygulamasında Wi-Fi üzerinden bağlantı için talimatlar görüntülenirse aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Talimatları okuyun ve iOS Ayarlar uygulamasını başlatmak için Cihazın ayarlar uygulamasını açın öğesine dokunun.

 2. “Ayarlar” uygulamasını açmak için < Ayarlar öğesine dokunun. Sonra, yukarı kaydırın ve ayarlar listesinde en üste yakın bir yerde bulabileceğiniz Wi-Fi öğesine dokunun.

 3. Fotoğraf makinesi adına dokunun.

 4. İstendiği takdirde fotoğraf makinesi şifresini girin.

  • Fotoğraf makinesi şifresini görüntülmeye ilişkin bilgi için bkz. “Şifreler”.
  • Şifreler büyük-küçük harf kullanımına duyarlıdır.
  • Şifrenizi bir kez girdikten sonra, geçen süre içinde şifre değişmediği sürece şifrenizi tekrar girmeniz istenmeyecektir.

Şifreler

Gizliliğinizi önlemek için varsayılan şifreyi değiştirmenizi tavsiye ederiz. Fotoğraf makinesi şifresini görüntülemek veya değiştirmek için fotoğraf makinesi menülerinde Şifre öğesini seçin.

Şifre aşağıdaki konumlarda bulunabilir:

 • Z objektif yuvalı aynası fotoğraf makineleri: Ayarlar menüsü > Akıllı cihaza bağlan > Wi-Fi bağlantısı > Wi-Fi bağlantısı ayarları
 • SLR fotoğraf makineleri: Ayarlar menüsü > Wi-Fi > Ağ ayarları > Şifre
 • Kompakt fotoğraf makineleri: Ağ menüsü > Wi-Fi > Wi-Fi bağlantı türü > Şifre
 • Aksiyon kameraları: Ayarlar menüsü > Camera settings (Fotoğraf makinesi ayarları) > Network menu (Ağ menüsü) > Wi-Fi > Network settings (Ağ ayarları) > Password (Şifre)