Nikon

NX Studio İş Akışı

NX Studio, fotoğraf makinesindeki resimleri indirmek ve görüntülemekten, favori çekimlerinizi geliştirmeye ve onları İnternete yüklemeye kadar her şeyin üstesinden gelebilir.

1. Adım: NX Studio’yu başlatın

NX Studio’yu aşağıda açıklandığı gibi başlatın.

  • Windows: Masaüstündeki NX Studio simgesine çift tıklayın.
  • macOS: Launchpad’e gidin ve “Nikon Software (Diğer)” klasöründeki NX Studio’ya tıklayın.

2. Adım: Resimleri Bilgisayarınıza İndirin

NX Studio ile yüklenen Nikon Transfer 2 yazılımını kullanarak fotoğrafları ve videoları fotoğraf makinenizden kolayca indirebilirsiniz.

3. Adım: Resimleri Görüntüleyin

NX Studio, indirilen resimleri görüntülemek ve aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulmak için çeşitli seçenekler sunar (0 Resimleri Görüntüleme ve Filtreler).

4. Adım: Resimleri Geliştirin

Parlaklığı, renk tonunu ve diğer ayarları ayarlayın. NX Studio'nun sezgisel kontrolleri istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olur (0 Resimleri Geliştirme).

5. Adım: Resimleri Dışa Aktarın

Resimleri geliştirdikten sonra, onları yeni adlar altında JPEG veya TIFF dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Resimler ardından başka yazılımlarla kullanılabilir.

6. Adım: Resimleri Yükleyin veya Yazdırın

Uygun formatlarda kaydedilmiş resimler doğrudan NIKON IMAGE SPACE’e yüklenebilir (0 Resimleri İnternete Yükleme). Ayrıca resimleri yazdırabilirsiniz ve onları ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz (0 Yazdırma).

NX Studio aynı zamanda fotoğraflarınızı ve videolarınızın keyfini çıkarmanın birçok başka yöntemini sunar. Daha fazla bilgi için bkz. “NX Studio’nun Sizin İçin Yapabilecekleri” (0 NX Studio’nun Sizin İçin Yapabilecekleri).